PHP fejlesztő állás - Miskolc vagy Budapest

Milyen feladatokra számíthatsz?

Ha hozzánk jössz dolgozni, elsősorban opencart áruházak fejlesztésével és rendszerintegrációval fogsz foglalkozni, továbbá egyedi fejlesztésű alkalmazásokat kell majd megvalósítanod. Munkáink jelentős részében egyedi modulokat, komoly PHP-fejlesztés igényű alkalmazásokat készítünk. Webáruház fejlesztéseinket gyakran kell összekapcsolni külső rendszerekkel, így integrációs feladatok is terítéken lesznek. Az elkészült programkódot tesztelése és dokumentálása is a feladat része, de a végső tesztelést sokszor egy dedikált kollégánk kapja meg.

  • Portál rendszerek fejlesztése PHP nyelven
  • Webáruházak fejlesztése
  • Egyedi internetes megoldások fejlesztése
php-fejleszto

Elvárások:

  • Magas szintű objektumorientált PHP ismeretek (OOP, MVC)
  • SQL adatbázis-kezelők ismerete ( PostgreSQL, MySQL )
  • Objektum Orientált fejlesztési szemlélet ismerete
  • HTML5, CSS3 részletes ismerete
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Szakmai angol nyelv ismerete

Előnyt jelent:

  • Codeigniter, Cakephp vagy Zend Framework ismerete
  • GIT vagy SVN tapasztalat
  • Bootstrap HTML, CSS, JS framework ismerete
  • jQuery alapos ismerete
  • AngularJS ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, összeszokott, jó hangulatú csapat
  • Szakmai képzések
  • Budapesti vagy miskolci munkavégzés

Jelentkezni az info@onesoft.hu –ra küldött önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

Ügyfeleink elégedettsége
a mi legnagyobb büszkeségünk

mobil_app_fejlesztes1
facebook_app3
crm_rendszer_fejlesztes
webshop_keszites
mobil_app_fejlesztes3
facebook_app_4